Studio La Zenitude , Avec Piscine
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi in openbare ruimtes | Zwembad Dompelbad | Eigen strand Strandtoegang |
| Sportactiviteiten Windsurfen Visserij Wandelen | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
1-slaapkamer Studio La Zenitude, Avec Piscine La Trinité biedt uitzicht op de stad en bevindt zich op 3 km afstand van Presqu'Ile Caravelle in La Trinité. Dit 27 m² grote appartement kan tot 3 huisvesten.
Dit appartement is op 10 minuten rijafstand van Plage des Surfeurs gevestigd. Op 2 km van deze 1-badkamer accommodatie vindt u het Chateau Dubuc.
Als gasten verblijven in Studio La Zenitude, Avec Piscine, hebben ze toegang tot een balkon en een woonkamer voorzien van airconditioning. Voor extra gemak zijn een apart toilet en een douche beschikbaar bij dit appartement.
Deze accommodatie beschikt over zelfvoorzienende faciliteiten, zoals een kitchenette met een koelkast en keukengerei.
- Luchthavens
- Fort De France Luchthaven28 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- Gratis WiFi in openbare ruimtes
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Koffiebar
Horeca
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Dompelbad
- Strandtoegang
- Parasols
- Ligstoelen
- Live-entertainment
- Windsurfen
- Wandelen
- Visserij
- Openbaar bad
Diensten
- Autoverhuur
- Tours/Ticketservice
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Eettafel
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van dit strand Studio La Zenitude , Avec Piscine.
Gasten van dit strand Studio La Zenitude , Avec Piscine kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, Presqu'Ile Caravelle, op 3 km verderop. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Chateau Dubuc (2 km) en Plage des Surfeurs (2,1 km). - ❓
Hoeveel kost het om Studio La Zenitude , Avec Piscine te boeken?
De prijs van het boeken van Studio La Zenitude , Avec Piscine is $92. - ❓
Waar kunnen we onze auto parkeren in dit strand Studio La Zenitude , Avec Piscine?
Dit strand Studio La Zenitude , Avec Piscine heeft gratis privéparkeerplaatsen. - ❓
Beschikt Studio La Zenitude , Avec Piscine over een internetverbinding?
Ja, Studio La Zenitude , Avec Piscine is voorzien van Wi-Fi in openbare gebieden. - ❓
Wat is precies de grootte van het appartement?
Het appartement bestaat uit 27 vierkante meter. - ❓
Heeft dit strand Studio La Zenitude , Avec Piscine een eigen zwembad?
Dit strand Studio La Zenitude , Avec Piscine heeft, natuurlijk, een buitenzwembad.